Се продава стан во Тафталиџе-2

Шифра: 26870

Населба: Тафталиџе 2

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 45 000 €

Квадратура 58 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Североисток
Кат 9
Број на катови 9
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан во Тафталиџе 2 од 46м2+7м2 тераса со 1 спална, парно , лифт( може да се адаптира уште 1 спална ) ориентација: С/И

Станот се наоѓа на последна 24-ка


цена:42000е

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата