Се продава стан во Карпош-4

Шифра: 26800

Населба: Карпош 4

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 61 500 €

Квадратура 69 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Комплетно реновиран стан  од 69м2 во Карпош 4 со две спални соби , ориентација југ/север, во близина на Специјал.

Цена 61.500 еу со платена агенција.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата