Се продава стан во Н.Пат

Шифра: 27097

Населба: Новоселки пат

Цена: 45 000 €

Квадратура 56 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Број на катови 5
Тип на греење Електрична печка

Се продава реновиран стан  на приземје со две спални,тераса, подрум.

цена:45000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата