Се продава двособен стан во Н.Лисиче

Шифра: 27082

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 43 000 €

Квадратура 42 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Север
Кат 7
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов стан од 42м2 со една спална,северна ориентација, со тераса и лифт. Во близина но новото училиште и градинка.

цена:43000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата