Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 26616

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 35 000 €

Квадратура 40 m²
Број на соби 1
Ориентација Југ
Кат 6
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава гарсоњера со можност за посебна соба на 6 кат, јужна ориентација, тераса,лифт, подрум.Одлична локација „Рамстор“ и во близина на новото школо и градинка.

цена:35000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата