Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 26530

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 36 000 €

Квадратура 53 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 3
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Делумно реновиран стан на приземје, источна ориентација,делумно реновиран.Одлична локација,пазар,школо,градинка.

цена:36000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата