Се продава стан во Хиподром

Шифра: 25641

Населба: Хиподром

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 40 000 €

Квадратура 59 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава луксузно реновиран  стан со спуштени плафони, осветлување, ПВЦ прозори, 1 спална на трети кат, клима, тераса, подрум.

Локација карши млекарата.

цена:40000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата