Се продава стан во Аеродром

Шифра: 26223

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 65 000 €

Квадратура 78 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Кат 13
Број на катови 16
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан од 78м2 со две спални,тераса, подрум, сменети прозори.

Во близина на амбуланта Ј.Сандански.

цена:65000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата