Се продава трособен стан во Н.Лисиче

Шифра: 23542

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 58 000 €

Квадратура 80 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан од 80м2, сочуван, наместен, со две спални. Во близина на паркот на Тоше, училиште. градинка, паркови.

цена:58000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата