Се продава гарсоњера во Тафталиџе-2

Шифра: 26306

Населба: Тафталиџе 2

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Цена: 33 000 €

Квадратура 27 m²
Број на соби 1
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава гарсоњера во близина на Палма, со тераса, подрум.

цена:33,000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата