Се продава гарсоњера во Тафталиџе

Шифра: 26110

Населба: Тафталиџе 1

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 30 000 €

Квадратура 30 m²
Број на соби 2
Ориентација Југозапад
Кат 8
Број на катови 8
Број на бањи 1
Тип на греење Електрична печка

Се продава гарсоњера карши Симпо во одлична состојба.

цена:30000е

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата