Се продава нов стан во Хром

Шифра: 26291

Населба: Хром

Погодности:

  • Лифт
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 71 250 €

Состојба Празен
Квадратура 75 m²
Број на соби 4
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Кат 1
Број на катови 3
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Сопствено парно

Нов стан од 75м2 со две спални,тераса,клима и ролетни.Станот е ориентиран на Ј/З и се наоѓа на мирна локација.

цена:71.250евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата