Евтин стан во Карпош-4

Шифра: 25702

Населба: Карпош 4

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 54 000 €

Квадратура 70 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Североисток
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 2
Тип на греење Централно парно

Стан од 70м2 со 2 спални, 2 тераси,подрум, на 3 кат со остава, И/З ориентација.

цена:54.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата