Се продава нов стан во К.Вода

Шифра: 24864

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 41 000 €

Квадратура 51 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 2
Број на катови 5
Тип на греење Сопствено парно

Се продава нов, невселен стан во Припор од 51м2, со 1спална на 2 кат, јужна ориентација,парно,тераса,подрум,лифт. Со паркинг простор и со поглед на Водно.

цена:41.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата