Се издава наместен стан во Д.Маало

Шифра: 11168

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Издавање: 250 € /месечно

Состојба Наместен
Квадратура 120 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Кат 1
Број на катови 4
Број на бањи 2
Тип на греење Сопствено парно

Се издава прекрасен  наместен стан со 3 спални, на 1 кат , со сопствено парно.

цена:250 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата