<< Претходно

Се издава наместен стан кај Рампа во К.Вода

Шифра: 11111

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Издавање: 200 € /месечно

Состојба Наместен
Квадратура 50 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно

Се издава стан со 1 спална  на 3 кат кај Рампа, со парно и тераса.

цена :200 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата