Се издава наместен ста во К.Вода

Шифра: 10592

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Издавање: 200 € /месечно

Квадратура 65 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се издава убаво наместен стан кај економското со 2 спални.

цена:200 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата