Се изнајмува стан во Центар

Шифра: 9535

Населба: Центар

Погодности:

  • Реновиран
  • Празен

Издавање: 450 € /месечно

Квадратура 80 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Кат 1
Тип на греење Централно парно

Се издава стан карши Порта Македонија погоден за деловен простор,комплетно реновиран

цена 450е + данок

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата