Се издава стан во Мичурин

Шифра: 9536

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Издавање: 170 € /месечно

Состојба Наместен
Квадратура 32 m²
Број на соби 1
Кат 44
Тип на греење Централно парно

Се издава гарсоњера, наместена на 4 кат.

цена:170евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата