Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 26611

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 55 000 €

Квадратура 77 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Север
Кат 4
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан од 77м2 со две спални, комплетно реновиран.

Во близина на Охридска банка.

цена:55000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата