Се издава стан во Д.Маало

Шифра: 10586

Населба: Дебар маало

Погодности:

  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Издавање: 300 € /месечно

Квадратура 54 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 2
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се издава модерно наместен стан во Д.Маало  со 1 спална, на втори кат со парно.

цена:300 евра месечно

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата