<< Претходно

Се продава стан кај ПИОМ 44м2

Шифра: 30925

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 45 000 €

Квадратура 44 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југозапад
Кат 2
Број на катови 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан кај ПИОМ од 44м2 со 1 спална и голема тераса.

Станот е Ј/З ориентиран.

цена:45.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата