Следно >>

Се продава стан кај билна аптека со 2 спални

Шифра: 29484

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Празен

Цена: 60 000 €

Состојба Празен
Квадратура 61 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Кат 2
Број на катови 9
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан кај билна аптека со две спални на втори кат со лифт, тераса, подрум 4м2.Станот е ориентиран Ј/З.

цена:60.000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата