Се продава стан во Аеродром 69м2

Шифра: 30839

Населба: Аеродром

Цена: 68 000 €

Квадратура 69 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Ориентација Југозапад
Кат 1
Број на катови 2
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 69 м2 со 3 спални, парно, тераса и подрум.Станот е ориентиран Ј/З и е во близина на 3 Бисери.

цена:68000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата