Стан во Маџари од 60м2

Шифра: 29127

Населба: Гази баба

Погодности:

  • Тераса

Цена: 36 500 €

Квадратура 60 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југозапад
Кат 1
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Електрична печка

Се продава стан од 60м2 + 5м2 тераса , со 1 спална,посебна кујна со трпезарија, многу функционален распоред.Одлична локација Триангла.

цена:36.500

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата