Се продава стан во градба кај Ун.Сала

Шифра: 30736

Населба: Центар

Цена: 75 500 €

Состојба Празен
Квадратура 68 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југ
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 2
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во градба во близина на Ун.Сала со 2 спални, два тоалета на 5/5 кат без косини.

цена:75.500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата