Се продава ком.реновиран стан во Аеродром

Шифра: 29633

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Цена: 68 000 €

Состојба Наместен
Квадратура 74 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 4
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава  комплетно реновиран стан со 2 спални, источно ориентиран во близина на Бисер. Станот се продава и празен и наместен.

цена:65.000 евра празен

        68.000 евра наместен

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата