Се продава стан во К.Вода

Шифра: 30483

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 38 000 €

Квадратура 54 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 5
Број на катови 6
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава реновиран стан кај економското  со 2 спални, тераса, подрум, источно ориентиран.

цена:38.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата