Се продава стан во К.Вода

Шифра: 30529

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 46 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 7
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан  со 1 спална на 3 кат,С/З ориентиран,тераса,подрум и парно. Станот е во Расадник во зграда на Дабар.

цена:50000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата