Евтин стан од 42м2 во Карпош-3

Шифра: 30540

Населба: Карпош 3

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 37 500 €

Квадратура 42 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Запад
Кат 1
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 42м2 на 1 кат, со парно, 1 спална, голема тераса со поглед во зеленило и подрум.

цена:37500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата