се продава стан во К.Вода

Шифра: 30552

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Опремен
  • Тераса

Цена: 70 000 €

Квадратура 75 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 1
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно

Се продава наместен стан од 75м2 на 1 кат со сопствено парно и клима, тераса голема и подрум од 16м2.

цена:70.000 евра наместен

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата