Се продава стан во Автокоманда 105м2

Шифра: 30549

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 85 000 €

Квадратура 105 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Кат 2
Број на катови 5
Број на бањи 2
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Се продава прекрасен стан карши игралиштето на Металург, со 2 купатила, 3 спални, 2 тераси,на 2 кат.

цена:85000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата