Се продава стан во Карпош-3

Шифра: 30544

Населба: Карпош 3

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 85 000 €

Состојба Празен
Квадратура 80 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Североисток
Кат 2
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава комплетно реновиран стан во Карпош-3  кај Сити мол со 2 спални,тераса 7м2, 5м2 подрум.Во станот останува вградена кујна и плакари.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата