Се продава стан во Н.Лисиче 64м2

Шифра: 30564

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Подрум
  • Празен
  • Тераса

Цена: 54 000 €

Состојба Празен
Квадратура 64 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 3
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во Н.Лисиче од 64м2 на 3 кат, градба 1990 година со парно, источно ориентиран, тераса и подрум.

цена:54.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата