Се продава стан со 3 спални во Тафталиџе

Шифра: 30440

Населба: Тафталиџе 1

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 85 000 €

Квадратура 89 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Кат 4
Број на бањи 2
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во Гранд престиж, Тафталиџе-1 со 3 спални, два тоалета , тераса,парно и клима.Станот е С/З ориентиран.

цена:85000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата