Прекрасен трособен стан во К.Вода

Шифра: 30038

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Гаража
  • Тераса

Цена: 59 000 €

Квадратура 60 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Кат 1
Број на катови 2
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Прекрасен нов  трособен стан на само 10 мин пешки од Центарот.Станот се наоѓа позади Веро на многу мирна улица што излага на Чешма.Зградата има дворче и е на два ката. Во цената има подземна гаража и во станот останува квалитетна вградена кујна.

цена: 59.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата