Се издава модерно наместена куќа во Пржино

Шифра: 0416

Населба: Пржино

Погодности:

  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 15 000 €

Квадратура 240 m²
Дворно место 500 m²
Број на соби 8
Број на спални 5
Број на катови 2
Број на бањи 3
Број на тоалети 3
Тип на греење Електрична печка

Се издава модерно наместена кука од 240 м2 со 5 спални на 2 ката.Куќата има среден двор со два летниковци и се наоѓа на мирна локација со многу зеленило околу и убав поглед кон Скопје.

цена зависно од периодот на изнајмување

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата