Нов стан 51м2 во Тафталиџе до гим.Нова

Шифра: 29909

Населба: Тафталиџе 1

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 52 000 €

Квадратура 51 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Запад
Кат 8
Број на катови 9
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава прекрасен стан од 51м2 со една спална соба, западна ориентација и централно греење. Станот се наоѓа во Тафталиџе 1 до гимназија Нова.
Цена 52.000 евра, со платена агенциска провизија.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата