Се продава стан во Д.Маало

Шифра: 29719

Населба: Дебар маало

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 41 000 €

Квадратура 47 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 4
Број на катови 4
Тип на греење Централно парно

Се продава стан  во Д.Маало, делумно реновиран на 4 кат со една спална и подрум 12м2.

цена:41.000евра со платена аг.провизија

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата