Се продава стан во Хром

Шифра: 29780

Населба: Ѓорче Петров

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 32 000 €

Квадратура 38 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Сопствено парно

Веднаш вселив стан до СП Планет од 38м2 со една спална на 6 кат со лифт и парно.Станот е јужно ориентиран и во станот останува парно, клима и термо печка.

цена: 32.000 евра со платена аг.провизија

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата