Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 28964

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 49 000 €

Квадратура 71 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 7
Број на катови 8
Број на бањи 1

Се продава стан од 71м2 со 2 спални, источно ориентиран, реновиран-сменети прозори,парно, подрум,лифт.Одлична локација до полициска станица  и паркот на Тоше.

цена:49.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата