Се продава стан во К.Вода

Шифра: 29631

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 46 000 €

Состојба Празен
Квадратура 56 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава  стан  од 56м2 со 2 спални на приземје од 5 ката, комплетно реновиран(нови прозори) ориентиран Ј/З према водно.Локација од подвожњакот на 200-300 м.

цена:46,000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата