Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 29146

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 68 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 3
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан, комплетно реновиран со 2 спални на 2 кат, функционален распоред.Локација- во близина на пазарчето и СП Маркет.

цена:50.000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата