Се продава стан во К.Вода

Шифра: 29194

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 41 000 €

Квадратура 55 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Кат 8
Број на катови 9
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во К.Вода  од 55м2, 2.5 собен односно посебна кујна со трпезарија, реновиран сменети прозори,И/З ориентиран, тераса,лифт,подрум.Одлична локација позади ст.дом.Пелагонија на 10 мин. до Плоштад.

цена:41.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата