Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 29370

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 33 000 €

Квадратура 31 m²
Број на соби 1
Ориентација Југ
Кат 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нова гарсоњера во Реонски центар, јужно ориентирана, со затворена тераса.

цена:33.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата