Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 28964

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 55 000 €

Квадратура 71 m²
Број на соби 4
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 7
Број на катови 8
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 71м2 со 2 спални,тераса,подрум.лифт.Станот е комплетно реновиран и се наоѓа на мирна локација кај полициската станица.

цена:55000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата