Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 27913

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 71 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Кат 9
Број на катови 12
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 71м2 со 1 спална со можност за уште една спална, многу лесно изводлива втора спална.Солидна состојба,Ј/З ориентиран, 3 лифта,тераса,подрум.Локација до училиште,градинка и паркот на Тоше.

цена:50.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата