Екстра луксузна кука во Влае

Шифра: 7902

Населба: Влае

Погодности:

  • Гаража
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 225 000 €

Квадратура 400 m²
Дворно место 200 m²
Број на соби 8
Кат 2
Број на бањи 3
Тип на греење Сопствено парно

Се продава луксузна куќа во нас. Влае на многу убава локација.Куќата е 400м2  стамбен простор.

Многу поволна цена 225.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата