Се продава стан во Тафталиџе-1

Шифра: 28625

Населба: Тафталиџе 1

Цена: 99 000 €

Квадратура 101 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Ориентација Исток
Кат 9
Број на катови 9
Број на бањи 2
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан кај Палма со 3 спални соби, голема тераса од 15м2 и подрум 4м2. Станот е источно ориентиран и има вградена кујна.

цена:99.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата