Се продава стан во Карпош -1

Шифра: 25954

Населба: Карпош 1

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 84 000 €

Квадратура 92 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 2
Број на катови 3
Број на бањи 1
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Се продава комфорен  стан позади Симпо од 92м2 со 2 големи спални, голема кујна во американски стил, тераса,подрум.

цена:84,000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата